www.stavobel.cz

+420 604 155 651

Úvod Nabídka Výstavba Rekonstrukce Demolice Zateplení Dlažby,obklady Sádrokartony Elektroinstalace Vodo,topo,plyn Kontakt

Smluvně zajišťujeme Elektroinstalace

Chystáte se rekonstruovat starou elektroinstalaci, která je stále vedena v hliníku s hrozícím brzkým vyhřátím? Chcete si nechat udělat rozvody elektřiny v novém domě? Obraťte se na odborníky!

Pokud si zvolíte elektrikáře bez dostatečných zkušeností a zejména potřebných zkoušek, nemusí vám být vystavena revizní zpráva. Následně v případě jakékoliv nehody způsobené vadnou elektroinstalací vám pojišťovna nemusí vůbec nic hradit.

Zvolte si raději naši firmu, která vám zajistí kompletní elektroinstalaci včetně nutných zednických prací. Zajišťujeme prvotřídní elektrikáře s mnohaletými zkušenostmi. Jejich práci lze označit za velmi kvalitní. Rozvody splňují všechny potřebné normy a v případě revize nenastanou žádné potíže.

Kromě rozvodů běžných kabelů, zapojení zásuvek a zprovoznění světelných okruhů zajistíme i osazení vámi vybraných světel, zapojení elektrických spotřebičů, rozvedení telefonních linek nebo kabelové televize a mnoho dalšího.

Kompletní elektroinstalační práce

Veškeré práce provádí kvalifikovaní pracovníci s dlouholetými zkušenostmi.