www.stavobel.cz

+420 604 155 651

Úvod Nabídka Výstavba Rekonstrukce Demolice Zateplení Dlažby,obklady Sádrokartony Elektroinstalace Vodo,topo,plyn Kontakt

Demolice

Naše firma nabízí kromě staveb a rekonstrukcí domů či bytů i demolici starých a nevyužívaných objektů. Potřebujete tedy strhnout nemovitost ve špatném technickém stavu, která hrozí brzkým rozpadem a případným zraněním náhodných kolemjdoucích? Nachází se na vašem pozemku dlouho nevyužívané a zchátralé komerční objekty, které už nelze výhodně opravit?

Potom se obraťte právě na nás a my zařídíme kompletní demolici a také následnou likvidaci suti. Dovezeme si vlastní stroje a zajistíme i nákladní auta pro odvoz cihel, betonu nebo jiného odpadního materiálu. Ten následně předáme k odborné likvidaci (recyklace, uložení na skládku atd...)

Tyto práce neprovádíme bohužel po celé republice, ale vzhledem k náročnější přepravě strojů a ostatního vybavení většinou pouze v kraji Plzeň-jih a přilehlém okolí. Ovšem po domluvě není problém zajistit demolici malých i velkých objektů po celém Plzeňském kraji.