www.stavobel.cz

+420 604 155 651

Úvod Nabídka Výstavba Rekonstrukce Demolice Zateplení Dlažby,obklady Sádrokartony Elektroinstalace Vodo,topo,plyn Kontakt

Zateplení

Energie neustále zdražují a majitelé nemovitostí se snaží s nárůstem výdajů nějak bojovat. Jedním z možných řešení je i zateplení domů či jednotlivých místností. Tím lze meziročně uspořit i několik tisíc korun a za pár let se vám investice do zateplení vrátí.

Zateplení fasád

Při výběru zateplovacího materiálu se řídíme přáním zákazníka a v případě zájmu vám můžeme i odborně poradit. Například u starších domů s nekvalitními základy, u kterých je pravděpodobnost navlhnutí, bychom vám doporučili nalepení polystyrenových desek. Přímo výrobce minerálních vat totiž udává, že tento materiál lze využít především na novostavbách s dobrou izolací.

Zateplení podlah

Teplo z vašeho domova neuniká pouze obvodovým zdivem, ale ve velké míře i podlahou. U nových domů je na podlahové zateplení myšleno, ale u starších domů se musí provést určité stavební úpravy a použít vhodný zateplovací materiál. S tím vším vám dokážeme poradit a veškeré potřebné stavební práce provedeme.

Zateplení stropů

Nechcete vytápět sousedy nad vámi či nějaké nevyužívané místnosti přímo nad těmi obytnými? Pomocí minerálních vat lze snadno tepelně zaizolovat i stropy a zabránit tak značným únikům tepla.